infolinia
Sklepy internetowe zapytaj o cenę Twojego sklepu »
Masz pytania ? Prześlij nam formularz: Zadzwoń: telefon 041 344-22-47
telefon 0801-000-865
skype arena-internet Napisz: gadu-gadu 1771169
e-mail info@arena.net.pl Przyjedź: 25-020 Kielce
ul. Klonowa 55 lok. 24
(biurowiec Relaks)

[spis treści]

Od czego zacząć

Tak naprawdę zacznij od kilku najważniejszych punktów:

Zdobądź pieniądze - mimo, że to Internet potrzebujesz dość sporej gotówki - po pierwsze na budowę i uruchomienie sklepu internetowego, po drugie na zakup towaru lub kupowanie towaru „na żywo” czyli w momencie złożenia przez klienta zamówienia. Pamiętaj, że w przypadku zamówień wysyłanych za pobraniem zamrażasz gotówkę na okres od 2 do nawet 6 tygodni, tyle trwa powrotna droga Twoich pieniędzy czy to od kuriera czy też od Poczty Polskiej, po trzecie aby wypromować swój sklep lwią część Twojej gotówki pochłonie marketing internetowy i wprowadzenie nowej marki na rynek.

Znajdź swoją branżę - to najczęściej padające pytanie, co najlepiej sprzedawać - odpowiedź jest prosta, sprzedawaj to na czym się znasz i pamiętaj, że zanim coś sprzedaż będziesz musiał udzielić wszystkich informacji o produkcie i odpowiedzieć na naprawdę wymyślne pytania. Odradzamy pakowania się w naprawdę już kolosalne i obcykane branże jak książki, płyty CD. Ewentualnie możesz zdecydować się na jakąś ciekawą nisze np. ksiązki dla rolników.

Zdobądź towar - nie musisz go kupić i mieć na magazynie wystarczy, że jesteś w stanie sprowadzić dany produkt do siebie w przeciągu kilku dni tak aby klient otrzymał go najpóźniej 10 dnia od złożenia zamówienia. Powiemy Ci więcej tylko nie mów nikomu bo to nasz mały patent - nie musisz tego towaru kupować w hurtowniach, możesz go kupić w sklepie przed domem, dlaczego może być to opłacalne ? dlatego, że 70% naszego kraju to ludzie nie mieszkający w dużych i wielkich miastach a więc mający ograniczony dostęp do pewnych towarów chętnie zapłacą ciut więcej tylko za to żeby to mieć i tak im się opłaci.

Przygotuj materiały na sklep - nie mówimy tutaj jedynie o obszernych materiałach na temat produktu, pełnej specyfikacji produktu, plików do pobrania na jego temat itd. bo o tym pewnie dobrze wiesz, że o produkcie w sklepie internetowym wie się tyle ile się przeczyta lub zobaczy na jego temat, na pewno wiesz również, że musisz przygotować pełną informację na temat zwrotów, warunków gwarancji, regulaminu sklepu i takich tam ogólnikowych pism. Mówimy raczej o wszelkich materiałach które są niezbędne dla danej branży np. tabelach rozmiarów, wyjaśnieniach zagmatwanych terminów, opracowaniu poradników jak dobrać najlepszy produkt i czym dana funkcja różni się od innej.

I tak właśnie przedstawiliśmy Ci prawie złotą receptę na udany i dochodowy sklep internetowy. Pamiętaj: pieniądze, branża, pasja, wiedza, towar, informacja.

Arena Internet Sp. z o.o.
25-553 Kielce,
ul. Klonowa 55 lok. 24
więcej o firmie »

Kontakt:
tel.: 041 344-22-47
gg: 1771169
e-mail: info@arena.net.pl
skype: arena-internet
formularz kontaktowy »

Numerki:
NIP: 959-182-15-19
REGON: 260233300
KRS: 0000307420

Jak do nas trafić ?
zobacz mapkę »

tak szukali inni: